На церемонії вручення були Лілія Гриневич,  Міністр освіти і науки України, Станіслав Довгий, Президент Малої академії наук, академік Національної академії наук України,  Оксен Лісовий, директор Малої академії наук, Юрій Сафонов, заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Стипендії Президента України за високі інтелектуальні досягнення у 2017-2018 н.р. отримуватимуть двісті сімдесят українських школярів і студентів-першокурсників. Такою високою нагородою відзначено й учнів Луцького навчально-виховного комплексу № 9 Луцької міської ради:

·                     Павліха Віктор Юрійович, учень 11-М класу - секція економічної теорії та історії економічної думки;

·                     Лисюк Анна Олександрівна, учениця 11-П класу - секція правознавства;

·                     Котюн Аліса Сергіївна, учениця 11-П класу - секція географії та ландшафтознавства.

Бажаємо юним науковцям Волині нових наукових досягнень та перемог!