| | vivaspb.com | finntalk.com

Вітаємо!!!

Іщик Богдану, ученицю9-А класу

Побережного Валерія,  учня9-А класу

Приймак Аріану,  ученицю10-М класу

Камінського Романа,  учня10-А класу

Колб Яну, ученицю10-А класу

та керівників команди

Рибку Олену Борисівну,

Таланкіну Ольгу Євгенівну,

 вчителів економіки НВК,

із зайнятим  ІІ місцем на міському турнірі юних економістів.

Зичимо нових вагомих перемог!!!

 

                                                                                         

Вітаємо!!!

Козуб Дарину, ученицю11-М класу

Буєву Христину , ученицю 10-А класу

та керівника команди Рибку Олену Борисівну, вчителя географії НВК №9,

із зайнятим  І місцем у міському турнірі юних географів!

 

Зичимо нових вагомих перемог!

Заняття школи ППД Багно О.М. з проблеми «Комп’ютерне моделювання біологічних процесів»

 

Навчальний рік щойно закінчився, проте міські методичні осередки продовжують працювати над створенням і впровадженням SТЕМ-орієнтованого освітнього середовища для інноваційного розвитку особистості учителя та учня. 29 травня 2019 року на базі ЗЗСО №9 відбулося заняття школи ППД Багно О.М. з проблеми «Комп’ютерне моделювання біологічних процесів». Вчителі біології розглянули (визначили) сучасні проблеми використання інформаційних моделей в навчальному процесі, та визначили сучасні інноваційні підходи до освітнього процесу з використанням комп’ютерних моделей біологічних процесів. Учасники ознайомилися з програмами, які використовуються в комп’ютерному моделюванні та під керівництвом учнів-наставників оволоділи навичками створення комп’ютерних біологічних моделей в програмі MicrosoftOfficePowerPoint. На завершення роботи школи новостворені моделі біологічних об’єктів та процесів були презентовані учителями.  

 

 

Вітаємо!

команду НВК № 9

із зайнятим І місцем

в турнірі з міні-футболу

серед вчителів та батьків учнів

шкіл м. Луцька

 

1.                 Єфремова Леоніда Сергійовича

2.                 Герасимюка Олега Вікторовича

3.                 Кабанова Тараса Володимировича

4.                 Заболотного Ігора Сергійовича

5.                 Петрука Романа Васильовича

6.                 Блящука Олександра Володимировича

7.                 Горощука Андрія Ігоровича

8.                 Микилюка Сергія Олександровича

9.                 Романюка Віктора Олексійовича

10.            Кравчука Ігора Васильовича

11.            Рущака Володимира Михайловича

 

 

За підсумками участі школярів в олімпіадах,конкурсах-захистах наукових робіт, турнірних змаганнях 2018-2019 навчального року діти нашої школи здобули найбільше перемог серед шкіл міста та області: 120 – міського, 89 – обласного, 40 – Всеукраїнського етапу інтелектуальних змагань.

21 та 27 ліцеїстів НВК були нагороджені відповідно на обласному і міському святі вшанування обдарованої учнівської молоді. З них 6 стипендіатів голови обласної державної адміністрації, 7 стипендіатів Волинської обласної ради, 2 володарі іменних стипендій міської ради.

Детальніше...

Юні математики НВК Антон Добровольський і Денис Майко стали призерами ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів, продемонструвавши хороші знання, гнучкість та оригінальність мислення, здатність до абстрагування й уміння працювати з абстрактними об’єктами, розвинутість писемного математичного мовлення, вміння застосовувати дослідницький підхід до розв’язування складних задач, високий рівень культури пізнавальної діяльності, наполегливість, творчість, прагнення до перемоги.

09-12 травня 2019 року під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася ІІ Всеукраїнська олімпіада з математики для учнів 5-7 класів, у якій взяв участь 61 учень з різних областей України.

Заходи, передбачені програмою олімпіади були проведені на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики та в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Велику організаційну роботу з підготовки школярів до участі в олімпіаді забезпечили викладачі кафедри алгебри і математичного аналізу  Мекуш Оксана Григорівна, Волошина Тетяна Володимирівна, Федуник-Яремчук Оксана Володимирівна, Філозоф Леонтій Іванович.

Діти працювали за навчальною програмою, спеціально укладеною працівниками ВІППО Трачук Тетяною Володимирівною та Сусем Сергієм Івановичем у співпраці з Демянчук Світланою Миколаївною, Олідою Іриною Ярославівною, учителями математики НВК.

Вже другий рік поспіль можливість взяти участь в олімпіаді юні математики отримують завдяки підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який профінансував витрати на дорогу, проживання і харчування дітей та вчителя – керівника команди.

 

Живемо і працюємо з надією на те, що діти, яких навчаємо, повірять у силу математики. Прагнемо передати їм своє захоплення цією наукою. Нас ніколи не полишає віра в те, що незабаром їхня зацікавленість шкільними математичними задачами переросте в любов до математики як науки.

Освітній хакатон!
"Фестиваль родинної  єдності"
 
     У рамках  Нової української школи (НУШ) 11 травня 2019 року в НВК № 9 уперше  в Україні   було проведено масштабне дійство по створенню нового освітнього  середовища для дітей  не у стінах  навчального закладу, а на стадіоні!
Детальніше...

Юні математики НВК Антон Добровольський і Денис Майко стали призерами ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів, продемонструвавши хороші знання, гнучкість та оригінальність мислення, здатність до абстрагування й уміння працювати з абстрактними об’єктами, розвинутість писемного математичного мовлення, вміння застосовувати дослідницький підхід до розв’язування складних задач, високий рівень культури пізнавальної діяльності, наполегливість, творчість, прагнення до перемоги.

09-12 травня 2019 року під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася ІІ Всеукраїнська олімпіада з математики для учнів 5-7 класів, у якій взяв участь 61 учень з різних областей України.

Детальніше...

ВІТАЄМО!!!

КОМАНДУ НВК №9 - ПЕРЕМОЖЦЯ ЧЕМПІОНАТУ МІСТА

З БАСКЕТБОЛУ «ШАБЛЯ»  2019 РОКУ:

 

• Гнатина Віталій, 8-П клас- визнаний кращим гравцем турніру, капітан команди

• Радь Володимир, 8-П клас

• Юзюк Валентин, 4-Г клас

• Кулик Михайло, 5-Г клас

• Юзюк Сергій, 6-Г клас

• Ярмолюк Арсен, 6-Г клас

• Ревуха Давид, 6-В клас

• Копчунь Владислав, 8-Ф клас

• Фролов Андрій, 8-Ф клас

• Пейголайнен Станіслав, 6-Г клас

• Чижевський Тадеуш 7-В, клас

 Гребенюк Володимир, 6-Д клас

та керівників команди- вчителів фізкультури

Сапожнік Тетяну Миколаївну,

Хомич Тетяну Іванівну!

Детальніше...

Звернення з нагоди Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці 2019 року 

12.04.2019 року на базі Луцького НВК №9 спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та навчально-методичним центром ЦЗ та БЖ Волинської області був проведенийміський семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи «День Цивільного захисту-від теорії до практики». Відкрив роботу заходу Гурний О.М., начальник  відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти ЛМР.  Дубина О.Д., директор НВК, презентував школу як опорний заклад з питань ЦЗ та БЖ Волинської області. Учасники переглянули відеофільм «Засідання комісії з НС Луцького НВК №9». Клименко Сергій Якович, викладач обласних та міських(Луцьк) курсів НМЦ ЦЗ та БЖ Волинської області та Богданович Лілія Миколаївна, завідувач  обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖ Волинської області, інформували  про нормативно-правове забезпечення організації ЦЗ в закладах загальної середньої освіти.

Детальніше...

15 квітня 2019 року в 6-А класі відбулася «чоловіча» розмова: на зустріч із хлопцями прийшов старший лейтенант медичної служби, який бере участь у бойових діях на сході України, М. П. Томашевський.

Микола Петрович розповів однокласникам свого сина про те, що він та його побратими надійно охороняють наш край, дають можливість навчатись і працювати під мирним небом. «Найголовніше на фронті, - наголосив воїн, - це знати, що твої друзі тебе ніколи не підведуть».

Шестикласники мали можливість дізнатись про бойові дії з розповіді очевидця, запитати про те, що їх найбільше хвилює. На згадку про цікаву зустріч залишились фото.

Детальніше...

25 березня 2019 року учні 9-М та 10-Ф класів у супроводі вчителів НВК Лукавого Петра Миколайовича, Оліди Ірини Ярославівни, Янчук Олени Миколаївни побували на Рівненській атомній електростанції та ознайомились із функціонуванням інформаційного центру закладу.

Детальніше...

Вітаємо!!!

Збірну команду  НВК №9

з волейболу у складі:

Романюка Віктора, Кравчука Ігоря,

 Микилюка Сергія, Волинця Ярослава,

Дубини Дмитра, Рущака Володимира,

Луканіна Олександра, Обертаса Сергія,

Андрійчук Юліани, Андрійчука Володимира,

Мартинюка Павла

із зайнятим І місцем

у ІІІ турнірі з волейболу

серед вчителів та батьків закладів

загальної середньої освіти м.Луцька!

Детальніше...

Дочірні категорії