| | vivaspb.com | finntalk.com

Шановнi батьки!

Ви вiддаєте в наші руки сердечка своїх дiтей.
     Разом з цим ви покладаєте на нас свої надiї, сподiвання.
     І всi неодмінно хочете, щоб дитина з перших днiв шкiльного життя стала розумною, вміючою писати, читати, рахувати.
     Але варто пам’ятати, що не кожна дитина може одразу успiшно навчатися, та й це не та основна цiкавiсть, заради якої живе людина. Дитина — Божа iскорка, яка прийшовши в цей свiт, несе свою велику місiю, має свiй шлях, свої думки. Тому перед нами стоїть особливе завдання – розвиток і збагачення духовного світу кожної дитини. Це можливо через виховання серця дитини: любов до людей, повага, толерантнiстъ, прояв співчуття і вміння радіти за інших.
     Вiрте в безмежнiсть вашої дитини i допоможiть їй повiрити в свої сили. Це допоможе дитині долати труднощi!

Не забувайте:
Школа – Майстерня Людяності;
Школа – Майстерня Гуманності;
Школа – Співтовариство вчителя та учня;
Школа – Храм!

З повагою ваші учителі

Прийом документів для вступу в 1-й клас розпочався.

Перспективний план набору до 1-х класів на 2018-2019 н. р. - 5 класів (150 дітей).

Учителі, які в 2018-2019 н.р. будуть набирати 1 клас:

1. Гіндич Людмила Анатоліївна - учитель вищої категорії, методист, стаж роботи - 33 роки.

2. Савчук Марина Ананіївна - учитель вищої категорії, методист, стаж роботи - 26 років.

3. Котлярчук Наталія Олексіївна - учитель вищої категорії, стаж роботи - 25 років.

4. Руміна Ірина Федорівна - учитель вищої категорії, старший вчитель, стаж роботи - 33 роки.

5. Левенець Віта Леонідівна - учитель ІІ категорії, стаж роботи - 7 років.