фото1

Шановнi батьки!

Ви вiддаєте в наші руки сердечка своїх дiтей. Разом з цим ви покладаєте на нас свої надiї, сподiвання.
     І всi неодмінно хочете, щоб дитина з перших днiв шкiльного життя стала розумною, вміючою писати, читати, рахувати.
     Але варто пам’ятати, що не кожна дитина може одразу успiшно навчатися, та й це не та основна цiкавiсть, заради якої живе людина. Дитина — Божа iскорка, яка прийшовши в цей свiт, несе свою велику місiю, має свiй шлях, свої думки. Тому перед нами стоїть особливе завдання – розвиток і збагачення духовного світу кожної дитини. Це можливо через виховання серця дитини: любов до людей, повага, толерантнiстъ, прояв співчуття і вміння радіти за інших.
     Вiрте в безмежнiсть вашої дитини i допоможiть їй повiрити в свої сили. Це допоможе дитині долати труднощi!

Не забувайте:
Школа – Майстерня Людяності;
Школа – Майстерня Гуманності;
Школа – Співтовариство вчителя та учня;
Школа – Храм!

З повагою ваші учителі

Прийом документів для вступу в 1-й клас
на 2023-2024 н.р.:

з 03.04.2023 р. по 31.05.2023 р.

У 2023-2024 н.р. учні перших класів навчатимуться за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом Савченко О. Я. та науково-педагогічним проєктом "Інтелект України".

Набір учнів до першого класу здійснюють учителі:

Карабан Тетяна Ярославівна

Зейлик Тетяна Модестівна

Лотвін Мирослава Василівна

Гриненко Катерина Андріївна

Рибчук Тамара Вікторівна

Консультації логопеда та психолога щопонеділка та середи з 10.00 до 15.00 (каб. № 32)

Плановий набір - 150 учнів

Пакет необхідних документів подається особисто батьками з дотриманням обмежувальних заходів та вимог відповідно до встановленої карантинної зони.

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

лого інтелект

Девіз проектних класів : « Не кажи не вмію, а кажи навчуся».

Сутність проекту полягає:

у набутті дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці;

розвитку пізнавальних процесів - сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги;

формування якостей особистості школяра - цілеспрямованості, працелюбності, наполегливості, сили волі, організованості, охайності .

Проект супроводжують провідні науковці Інституту здоров’я школярів та підлітків Академії медичних наук України, тому програма побудована  так, щоб зберігати оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи, з одного боку, нервового перезбудження, а з іншого — втоми, втрати цікавості.

Враховуючи вікові особливості учнів, науковці  розробили програму так,   щоб не лише зберегти, а й збільшити інтерес дітей до навчання завдяки :

- міжпредметним зв’язкам, засобам наочності й відеоматеріалам ;

- уведенням до переліку загальношкільних предметів нових:

* «Навчаємося разом», на якому діти розвивають пам’ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією;

* «Еврика», на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над розв’язанням складних задач.