Учасники семінару мали можливість: обмінятися міркуваннями щодо  основних тенденцій в  українській освіті, обговорити сучасні підходи до організації освітнього процесу на засадах Нової української школи, визначити нові перспективи методичної роботи в закладі освіти, ознайомитися із системою роботи педагогів-новаторів НВК №9.

Завідувач міського методичного кабінету С.В. Куляк наголосила на важливості особистісного та професійного розвитку кожного вчителя,  а також звернула увагу присутніх на ефективні форми сучасної методичної роботи. Директор НВК №9 О.Д. Дубина розповів про основні напрямки роботи педагогічного колективу, визначив місію сучасного навчального закладу у період освітніх змін.

Учасники семінару взяли участь в організаційно-діяльнісній грі «Будуємо школу майбутнього» (модератори: заступник директора НВК №9 М.Л. Чаус та соціальний педагог З.І. Гапон), роботі освітніх воркшопів:

- «Дослідницький компонент у професійному вдосконаленні вчителя» (Н.Б. Севрюкова, М.І. Приходько, учителі музичного мистецтва);

-«Професійна мобільність педагога в умовах НУШ» (Н.Л.Соняк, учитель початкових класів, кандидат педагогічних наук);

-«Учитель як агент змін у партнерстві з батьками та учнями» (Ж.Г.Козлова, учитель початкових класів);

-«Умотивований учитель – умотивований учень» (О.М. Багно, учитель біології)

Працівники управління освіти Луцької міської ради, заступники директорів шкіл міста відзначили високий рівень проведення семінару, актуальність порушених проблем та креативний підхід до їх вирішення.