Під час заходу відзначили обдарованих учнів, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів у 2016-2017 навчальному році, та їх наставників. Ліцеїстам школи: Обертасу Андрію, Гаврилюк Юлії, Лисюк Анні, Бекируку Нікіті, які досягли високих результатів, вручили одноразові стипендії голови обласної державної адміністрації, а Тимчій Анні, Денису Максиму, Пеньковській Софії – одноразові стипендії Волинської обласної ради. Дідківський Василь, Павліха Віктор, Курдельчук Тетяна, Корнієнко Ірина, Соколова Олександра, Гирикович Софія, Горожанова Анастасія були нагороджені грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та грошовими винагородами. Кращим учнем Волині 2017 року визнано Марину Козуб, ученицю 11-М класу ліцею, абсолютного переможця Всеукраїнської олімпіади з географії (І місце), переможця Всеукраїнських турнірів юних журналістів (І місце), юних географів (ІІ місце), Всеукраїнського конкурсу есе, присвяченого 160-річчю від дня народження українського письменника, поета, громадського і політичного діяча І.Я. Франка (ІІІ місце). Кращою школою області визнано Луцький НВК №9. За результативну роботу з розвитку творчої обдарованості Дубину Олександра Дмитровича та Бича Володимира Васильовича нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та грошовими винагородами. Також Рибка Олена Борисівна отримала Почесну грамоту Волинської обласної ради і грошову винагороду. Мала Оксана Леонідівна, Бондар Віталій Олексійович, Бєлкіна-Ковальчук Олена Віталіївна були відзначені Почесними грамотами управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації і грошовими винагородами. Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик привітав стипендіатів та лауреатів всеукраїнських конкурсів, які сформували учнівську еліту області. Віват переможцям!

DSCN0127 127

Козуб