Як вчитель може зацікавити учнів? Як зробити його ближчим до дітей? Можливо, побачити цього вчителя, як звичайну людину?
Учениці 10-Ф класу Аліса Любежаніна і Анна Щербик вирішили спробувати новий формат. Це подкаст - відео, які будуть виходити на ютубі. Протягом відео дівчата розмовляють та виражають власну думку на різні теми.
Фішка цього проекту - запрошувати гостей (вчителів) і розмовляти про теми, які на уроці не відкриваються. Таким чином глядачі бачать дві позиції: позицію вчителя і учня на ту саму тему і можуть краще зрозуміти і змінити відношення до того чи іншого педагога.
Переглянути подкасти можна за посиланням:
в ютубі або дізнатись новини у їхньому інстаграмі:
В цьому подкасті ви можете побачити своїх колег! Або ж самі опинитися на дивані та невимушено порозмовляти на цікаві теми.