| | vivaspb.com | finntalk.com

Наказ про зарахування до 1 класу на 2023-2024 н.р.  станом на 01.06.2023 р.

       Початкова школа - це місце, де зростають, вчаться, відкривають для себе нові горизонти наші юні ліцеїсти. Вона є першим кроком на дитячому шляху до знань і розуміння світу. Тут вони знаходять найкращих друзів, відкривають свої таланти і розвивають свою уяву. Сьогодні, 30 травня 2023 року, відбулось креативне, творче, чуттєве свято останнього дзвінка для здобувачів освіти початкової школи Луцького ліцею №9. Вир емоцій, а головне вдячність Збройним силам України, що можемо організувати таке свято для найменших наших діток.

Детальніше на ФБ-сторінці закладу.

      Із щирою вдячністю захисникам, які оберігають наш мирний сон і забезпечують можливість успішно навчатися, учні 3 - І класу Луцького ліцею №9 долучилися до акції "Подякуй воїнам ЗСУ за можливість навчатися". На майстер-класі, який провели Пукса Анастасія Олександрівна та Чечотка Віта Юріївна, діти виготовляли патріотичні підвіски-обереги. Нехай подарунки та малюнки дітей додадуть сили та наснаги нашим янголам-охоронцям!

Детальніше на ФБ-сторінці закладу.

      Здається, тільки нещодавно вони були маленькими, несміливими пташенятами, а сьогодні - вилетіли з теплого, затишного гніздечка, помітно подорослішавши. Кожен з них навчався не тільки читанню та граматиці, а ще й дружити, спілкуватися, радіти разом, допомагати один одному. Усі вони - такі різні, але, разом з тим, вони - одна команда! 4- В на позитиві прощається з початковою школою...
 
       26 травня у приміщенні Музею сучасного українського мистецтва Корсаків відбувся хакатон «Драйвери соціальних змін». Проєкт реалізовувався управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення». Команда нашого ліцею має назву «СВІДОМІ»! Підготовка була дуже клопіткою та насиченою! Нашою проєктною ідеєю було, якомога більше розширити розуміння соціальних норм щодо домашнього насильства, того, як вони працюють і як їх можна змінити, щоб запобігти насильству проти жінок і попередити його негативні наслідки.
 
 

Дочірні категорії