| | vivaspb.com | finntalk.com

Заняття школи ППД Багно О.М. з проблеми «Комп’ютерне моделювання біологічних процесів»

 

Навчальний рік щойно закінчився, проте міські методичні осередки продовжують працювати над створенням і впровадженням SТЕМ-орієнтованого освітнього середовища для інноваційного розвитку особистості учителя та учня. 29 травня 2019 року на базі ЗЗСО №9 відбулося заняття школи ППД Багно О.М. з проблеми «Комп’ютерне моделювання біологічних процесів». Вчителі біології розглянули (визначили) сучасні проблеми використання інформаційних моделей в навчальному процесі, та визначили сучасні інноваційні підходи до освітнього процесу з використанням комп’ютерних моделей біологічних процесів. Учасники ознайомилися з програмами, які використовуються в комп’ютерному моделюванні та під керівництвом учнів-наставників оволоділи навичками створення комп’ютерних біологічних моделей в програмі MicrosoftOfficePowerPoint. На завершення роботи школи новостворені моделі біологічних об’єктів та процесів були презентовані учителями.  

 

 

Вітаємо!

команду НВК № 9

із зайнятим І місцем

в турнірі з міні-футболу

серед вчителів та батьків учнів

шкіл м. Луцька

 

1.                 Єфремова Леоніда Сергійовича

2.                 Герасимюка Олега Вікторовича

3.                 Кабанова Тараса Володимировича

4.                 Заболотного Ігора Сергійовича

5.                 Петрука Романа Васильовича

6.                 Блящука Олександра Володимировича

7.                 Горощука Андрія Ігоровича

8.                 Микилюка Сергія Олександровича

9.                 Романюка Віктора Олексійовича

10.            Кравчука Ігора Васильовича

11.            Рущака Володимира Михайловича

 

 

За підсумками участі школярів в олімпіадах,конкурсах-захистах наукових робіт, турнірних змаганнях 2018-2019 навчального року діти нашої школи здобули найбільше перемог серед шкіл міста та області: 120 – міського, 89 – обласного, 40 – Всеукраїнського етапу інтелектуальних змагань.

21 та 27 ліцеїстів НВК були нагороджені відповідно на обласному і міському святі вшанування обдарованої учнівської молоді. З них 6 стипендіатів голови обласної державної адміністрації, 7 стипендіатів Волинської обласної ради, 2 володарі іменних стипендій міської ради.

Детальніше...

Юні математики НВК Антон Добровольський і Денис Майко стали призерами ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів, продемонструвавши хороші знання, гнучкість та оригінальність мислення, здатність до абстрагування й уміння працювати з абстрактними об’єктами, розвинутість писемного математичного мовлення, вміння застосовувати дослідницький підхід до розв’язування складних задач, високий рівень культури пізнавальної діяльності, наполегливість, творчість, прагнення до перемоги.

09-12 травня 2019 року під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася ІІ Всеукраїнська олімпіада з математики для учнів 5-7 класів, у якій взяв участь 61 учень з різних областей України.

Заходи, передбачені програмою олімпіади були проведені на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики та в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Велику організаційну роботу з підготовки школярів до участі в олімпіаді забезпечили викладачі кафедри алгебри і математичного аналізу  Мекуш Оксана Григорівна, Волошина Тетяна Володимирівна, Федуник-Яремчук Оксана Володимирівна, Філозоф Леонтій Іванович.

Діти працювали за навчальною програмою, спеціально укладеною працівниками ВІППО Трачук Тетяною Володимирівною та Сусем Сергієм Івановичем у співпраці з Демянчук Світланою Миколаївною, Олідою Іриною Ярославівною, учителями математики НВК.

Вже другий рік поспіль можливість взяти участь в олімпіаді юні математики отримують завдяки підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який профінансував витрати на дорогу, проживання і харчування дітей та вчителя – керівника команди.

 

Живемо і працюємо з надією на те, що діти, яких навчаємо, повірять у силу математики. Прагнемо передати їм своє захоплення цією наукою. Нас ніколи не полишає віра в те, що незабаром їхня зацікавленість шкільними математичними задачами переросте в любов до математики як науки.

Освітній хакатон!
"Фестиваль родинної  єдності"
 
     У рамках  Нової української школи (НУШ) 11 травня 2019 року в НВК № 9 уперше  в Україні   було проведено масштабне дійство по створенню нового освітнього  середовища для дітей  не у стінах  навчального закладу, а на стадіоні!
Детальніше...

Дочірні категорії