| | vivaspb.com | finntalk.com

01 лютого 2019 року на базі нашого освітнього закладу відбувся міський семінар-практикум вчителів обслуговуючої праці на тему:  «Розвиток творчих здібностей учнів як передумова формування креативності у дітей».

Вітальним словом розпочав семінар директор НВК Олександр Дубина. Він презентував освітній заклад. У своєму виступі Світлана Теплякова, голова міського методичного об’єднання вчителів обслуговуючої праці, наголосила на актуальності теми семінару.  

Детальніше...

1 лютого у "Луцькому навчально-виховному комплексі №9" за сприяння  “Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк” відбувся шкільний турнір із гри "Криївка", у якому взяли участь понад 20 старшокласників.

Детальніше...

З 1 по 26 жовтня 2018 року був проведений I етап учнівських олімпіад з базових предметів.  Всього в олімпіадах взяли участь 612 учнів 5-11 класів.

Найбільше учнів залучили до участі керівники секцій : математики - 138, української мови та літератури - 87, біології – 62, географії - 56, історії – 45. Найменше учасників було з астрономії – 9, обслуговуючої праці – 6, трудового навчання - 5.

Детальніше...

Запрошення на вечір зустрічі з випускниками

Дочірні категорії