| | vivaspb.com | finntalk.com

8 грудня у НВК №9 відбулося засідання Школи початкуючого соціального педагога на тему: «Особливий освітній простір: алгоритм роботи соціального педагога із сім’єю, в якій виховується дитина з інвалідністю».

Соціальний педагог НВК №9 Зоя Гапон ознайомила присутніх з техніками керування гнівом в умовах обмежених соціальних контактів та провела для учасників Школи релакс-паузу із використанням колоди метафоричних карт «Оракул із горшка».

Детальніше...

Євроклуб «The 4 Freedoms » Луцького НВК №9  брав участь у майстер-класі,  присвяченому домашнім улюбленцям. Учні 5-Д класу та класний керівник Ярема Оксана Олегівна не лише творили красу своїми руками, а й дізнавалися про життя друзів наших менших у країнах Європейського Союзу.

Детальніше...

photo Yura

21 листопада перестало битися серце учня 5-В класу Юрчика Брузьдзиньского, який хворів на лімфобластний лейкоз. 

Адміністрація, педагогічний колектив та учні НВК №9 висловлюють свої глибокі співчуття та розділяють горе мами  Тетяни Юріївни і родини.

Діти не вмирають – вони стають янголами та дивляться на нас з небес!

Вічна та світла пам'ять!

 

свiча

 

16 листопада у НВК №9 відбулось відкрите засідання учнівського парламенту за участі президента школи Копитко Дарини,  учениці 10-А класу та її заступників на тему: «Екологічні проблеми і свідома поведінка». Під час заходу були розглянуті такі питання:

Детальніше...

09.11.2020 в Луцькому НВК № 9 відбулися заходи з нагоди Дня писемності та мови: учні та вчителі прийшли до школи в національному одязі, взяли участь у флешмобі.

Детальніше...

Дочірні категорії