| | vivaspb.com | finntalk.com
21 вересня – Міжнародний день миру.
Емблемою Міжнародного дня миру, є білий голуб з оливковою гілкою. Уперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на нашій Землі.
Учні НВК9, долучились до акції та виготовляли голубів миру!
17-19 вересня 2021 року команда Луцького НВК №9 взяла участь у "Туристсько-краєзнавчому зльоті серед працівників освіти – 2021". У таборі "Супутник", що на озері Світязь близько 20 команд об'єднанних територіальних громад з усієї області, незважаючи на примхи погоди, змагались за медалі та кубки на різних туристичних етапах. Вперше в історії проведення таких змагань команда складась із вчителів одного навчального закладу, а не збірна із педагогів громади. І мабуть вперше, команда-новачок виборола так багато нагород:
ІІ місце у змаганнях з пішохідного туризму
ІІ місце у змаганнях зі спортивного орієнтування
ІІ місце у конкурсі туристської самодіяльності (завдяки Дмитро Дубина, Kate Myroniuk (Катерина Миронюк), Іванка Бідзюра);
Особисті нагороди:
Lida Gontar (Лідія Гонтар) - 2 місце в змаганнях з пішохідного туризму на дистанції "Смуга перешкод"; 2 місце в змаганнях з пішохідного туризму на дистанції "Смуга перешкод" (зв'язки); 3 місце у змаганнях з нічного орієнтування.
Андрій Роговський - 1 місце в змаганнях зі спортивного орієнтування за вибором; 1 місце в змаганнях з орієнтування на дистанції "Лабіринт"; 3 місце в змаганнях з нічного орієнтування.
Ярослав Волинець - 1 місце в змаганнях з нічного орієнтування; 3 місце в змаганнях з велосипедного туризму на дистанції "Велокрос", 1 місце в змаганнях з пішохідного туризму на дистанції "Смуга перешкод", 2 місце в змаганнях з пішохідного туризму на дистанції "Смуга перешкод" (зв'язки).
Детальніше...

8 грудня у НВК №9 відбулося засідання Школи початкуючого соціального педагога на тему: «Особливий освітній простір: алгоритм роботи соціального педагога із сім’єю, в якій виховується дитина з інвалідністю».

Соціальний педагог НВК №9 Зоя Гапон ознайомила присутніх з техніками керування гнівом в умовах обмежених соціальних контактів та провела для учасників Школи релакс-паузу із використанням колоди метафоричних карт «Оракул із горшка».

Детальніше...

Євроклуб «The 4 Freedoms » Луцького НВК №9  брав участь у майстер-класі,  присвяченому домашнім улюбленцям. Учні 5-Д класу та класний керівник Ярема Оксана Олегівна не лише творили красу своїми руками, а й дізнавалися про життя друзів наших менших у країнах Європейського Союзу.

Детальніше...

photo Yura

21 листопада перестало битися серце учня 5-В класу Юрчика Брузьдзиньского, який хворів на лімфобластний лейкоз. 

Адміністрація, педагогічний колектив та учні НВК №9 висловлюють свої глибокі співчуття та розділяють горе мами  Тетяни Юріївни і родини.

Діти не вмирають – вони стають янголами та дивляться на нас з небес!

Вічна та світла пам'ять!

 

свiча

 

Дочірні категорії