02.02.2023 року на базі Луцького ліцею №9 відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду Олени Багно,  вчителя-методиста біології Луцького ліцею №9 з теми «Моделюванняу процесі формування предметних і ключових компетентностей учнів на уроках біології». Відкрила роботу методичного заходу Леся Сушик, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Луцької міської ради, акцентувавши увагу на питанні моделювання як засобу формування компетентностей здобувачів освіти. Марина Чаус, заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи, презентувала методичні напрацювання та результати роботи з обдарованими дітьми керівника школи ППД. З учасниками заходу були проведені майстер-класи з теми «Наукове моделювання у процесі пізнання біологічних понять та процесів» у формі лабораторної  роботи «Визначення таксономічного положення виду в системі органічного світу»(за матеріалами навчальної програми 10 класу), уроку з теми «Імунітет. Види імунітету» (за матеріалами навчальної програми, 11 клас). Підбиття підсумків роботи відбулося у формі фідбеку «Запрошуємо до мотиваційного діалогу», під час якого учасники поділилися враженнями від роботи та висловили побажання щодо подальшої роботи школи ППД.

Детальніше на ФБ-сторінці закладу.