Війна росії проти України докорінно змінила життя українців. Багато юнаків і дівчат пішли до війська, щоб давати відсіч ворогу, хтось став до лав тероборони, а хтось почав займатися волонтерством. Уся країна прокинулася.
     Наші діти доєдналися до справ дорослих: навчилися плести сітки, робити обереги, допомагати батькам складати сухпайки для наших захисників. Нещодавно учні Луцького ліцею № 9 побували у волонтерському штабі "Ангар", долучившись до акції "Зігрій захисника". Вони особисто переконалися, що волонтери справжні супергерої. Здається, вони можуть дістати будь-що. Але це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Учні 8-М класу переконалися, що робити добрі справи можуть усі: діти, дорослі, люди з підвищенними потребами, компанії, агенції і навіть цілі країни.
     Навіть одна добра справа здатна змінити суспільство, країну та світ на краще. Тому з вірою у нашу Перемогу, ми продовжуємо боротися, працювати, навчатися, волонтерити. Все буде Україна!