Початок листопада у Підприємливих Діток, учнів 3-А класу лійею, видався дуже працьовитий і цікавий .Разом ми мали нагоду відвідати фабрику «Волинські Солодощі» та покуштувати найсмачніші цукерки на Волині!
Отже, після усіх майстер-класів і Шоу Талантів прийшла пора побачити як працюють великі підприємства нашого регіону. Для візиту ми обрали Волинські солодощі. Тільки уявіть, ми побачили усі виробничі процеси: створення цукерок, пакування в обгортки кожного смаколика, а потім у більші фірмові пакунки. Справжня солодка симфонія !
Ну і звісно, ми не проґавили можливості дегустації смачнющих, ароматних цукерок, щойно з виробництва. Було неймовірно солодко! Адже «Волинські солодощі»створюють лише натуральні солодкі вироби, без ГМО чи консервантів .
Наприкінці з нами зустрівся власник підприємства і учні мали змогу отримати відповіді на свої питання про бізнес, а було їх багато.
Незабаром ще більше екскурсій підприємствами нашого регіону, слідкуйте за публікаціями .