21 жовтня, сонячний і одночасно прохолодний осінній день, подарував яскраві емоції учням 8-Б класу Луцького ліцею N9 та гуртківцям "Джура.Соколята", завдяки цікавій та пізнавальній екскурсії до Волинського краєзнавчого музею. Оглядаючи виставку  "УПА.Боротьба, що триває", діти були охоплені атмосферою історичного минулого нашої держави, стали на мить дотичними до життя учасників УПА. Восьмикласники змогли переглянути унікальні оригінальні документи, фотографії, речі українських повстанців, матеріали, що розвінчують міфи, створені ворожою пропагандою про українських націоналістів, і сприяють патріотичному вихованню молодого покоління.
     Учні переглянули також постійнодіючі експозиції та нові матеріали, що розповідають про війну сьогодення - росії проти України. Екскурсантам поталанило переглянути ще й чудову ексклюзивну виставку "Мистецтво для всіх Парцеляна" краєзнавчого музею у партнерстві з Регіональним музеєм в Стальовій Волі (Республіка Польща). Дякуємо ЗСУ за таку можливість!