У чотирьох навчальних закладах Луцька продовжується реалізація проєкту “Підприємливі діти: Луцьк – Люблін”, який здійснюють муніципалітети Луцька та Любліна, ГО "Ефект дитини". В рамках цього проєкту  розпочалася серія майстер-класів з гончарства, які проводить луцький умілець Анатолій Філозоф. На першому такому занятті, що відбулося у 3-А класі ліцею №9, школярів, їхніх вчителів, викладачів та студентів Волинського національного університету, які беруть участь у проєкті, привітала начальник відділу розвитку підприємництва та торгівлі департаменту економічної політики Луцької міської ради Олена Оліфірович. Вона висловила сподівання, що майстер-клас буде цікавим та корисним, і повідомила, що в подальшому в рамках проєкту діти побувають на кількох найбільших підприємствах Луцька.

Детальніше на офіційному сайті Луцької міської ради.