| | vivaspb.com | finntalk.com

Революція Гідності, шкільна бібліотека

Бібліотекарі Ігнатович Н.Л., Чухрій К.П. у шкільній бібліотеці організували тематичну книжкову виставку «Революція Гідності: ми маємо пам’ятати». Для учнів 5-7 класів був проведений інформаційний дайджест «Річниця Євромайдану».

НВК № 9 Луцьк, революція гідності

З метою виховання патріотизму і любові до своєї Батьківщини для старшокласників в актовій залі школи було проведено годину пам’яті «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам». Бібліотекар Ігнатович Н.Л. разом із учнями 9-А класу (класний керівник Федорович Т.Г.) розповіли про події, які відбулися в листопаді 2013 – лютому 2014 років на Майдані, коли і чому виникла Революція гідності, чим вона була для України. Також переглянули відеоролики тих подій, почули вірші і пісні Євромайдану. Хвилиною мовчання вшанували Небесну сотню та Героїв, які загинули в зоні АТО.

захід революція гідностіКожен із нас повинен пам’ятати, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний. Трагічні події, розпочаті в 2013-2014 роках, тривають і досі. Гідність не купиш за гроші. Вона або є, або її немає.