Зустріч розпочалася з виступу директора школи  Дубини О.Д. та заступника директора з навчально-виховної роботи Сагайдак В.В. Виступаючими було розкрито основні напрямки діяльності  та досягнення НВК.

Вчитель математики Демчишин М.Л. продемонструвала свій творчий потенціал у формуванні ключових компетентностей учнів. На уроці алгебри у 9-А класі (вч. Оліда І.Я.) учні разом з гостями розвя’зували квадратні нерівності за допомогою програми Geogebra. Майстер клас на використання цієї програми на уроках геометрії представила  Юнчик В.Л.

Гості мали можливість познайомитися з Обертасом Андрієм, учнем 10-М класу і Кочулап Богданою, ученицею 11-М класу, які у збірній команді Волинської області зайняли ІІ місце на Всеукраїнських турнірних змаганнях юних математиків. Андрій одержав грошову винагороду В.М. Лейфури та грамоту кращого гравця турнірного бою.

Учасники семінару побували на засіданні УНТ «Допитливі інтелектуали» (керівник Андрикевич В.В.). Діти зацікавлено захищали свої науково-дослідницькі роботи. Подивували гостей шестикласники, переможці математичних змагань 2016-2017 н. р. «Крок до вершин математики», які емоційно захищали свої проекти-дослідження.

Вчителі математики НВК готові ділитися своїм досвідом роботи. Відкриті до співпраці та діалогу.