1-А (класовод – Стадник Наталія Русланівна), 1-Б (класовод – Макарчук Оксана Миколаївна), 1-В (класовод – Кандібора Алла Володимирівна), 1-Г (класовод – Лотоцька Олена Геннадіївна), 1-Д (класовод – Морозова Наталія Миколаївна)
 Першачки НВК  №9 офіційно стали школярами!
     Кожен клас отримав перший досвід виступу на великій сцені. Захоплено учні спостерігали за казковими героями, а саме: Буквар, Математика, Лінійка, Зошит, Мальвіна, Буратіно які допомогли їм поринути у світ казки. З великою цікавістю  діти підтримали солістів школи Сечко Дарину та Манзій Анастасію, а також колектив «Карамельки» під керівництвом Марини Приходько. Діти радо їх зустрічали оплесками. На святі школярі дали обіцянку першокласника, після чого директор Дубина Олександр Дмитрович нагородив першокласників грамотами і солодкими подарунками та побажав учням позитивного і відповідального ставлення до навчання.