Присутніх привітав директор школи Олександр Дмитрович Дубина, висловив щирі слова вдячності дітям та педагогам за результативну участь в усіх видах змагань. На заході було відзначено дипломами міського управління освіти Луцької міської ради 65 переможців ІІ етапу олімпіад, 13 переможців міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт та 40 учнів, які перемогли на міських турнірних змаганнях з географії, економіки, правознавства, математики, журналістики, філософії та релігієзнавства, біології, фізики, винахідництва, історії, хімії. З великою гордістю Олександр Дмитрович вручив 22 дипломи переможцям обласного етапу олімпіад, 27 дипломів за вагомі досягнення у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та 28 дипломів переможцям обласних турнірних змагань. Особливо святково було відзначено 5 переможців IV етапу Всеукраїнських олімпіад, 6 учнів за досягнення на Всеукраїнському конкурсі-захисті та 17 учнів за вагомі успіхи на Всеукраїнських турнірних змаганнях у складі збірних команд Волинської області. Медалі переможців та подяки за високі досягнення у спорті одержали 18 успішних спортсменів школи. На святі вручено дипломи для творчих обдарувань за результативну участь на різного рівня мистецьких конкурсах, фестивалях. Відзначили також команду п’ятикласників, які успішно брали участь у міських змаганнях імені академіка М.П.Кравчука «Крок до вершин математики». Подяки за розвиток творчого потенціалу своїх вихованців отримали 52 педагоги НВК. Особливою окрасою свята стали юні обдарування, які представили на святковій сцені номери художньої самодіяльності. Фортуна посміхається наполегливим. Нехай і наступний навчальний рік буде щедрим на перемоги та успіхи для рідної школи.