Представляли Волинську область команда «Sensus», до складу якої увійшли:

1. Котов Олександр Анатолійович – капітан команди, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум Нововолинської міської ради Волинської області, який завжди оригінально представляв та скеровував команду, вміло давав відповіді на запитання журі.

2. Дмитришин Любомир, учень 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області», який не випадково був названий «бойовим капеланом» та водночас «Сократом нашої команди», за вичерпні доповіді, відповіді на питання та заключні слова, які нікого не могли залишити байдужими.

3. Гирикович Софія, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», яку безсумнівно можна назвати найкращим рецензентом на турнірі, оскільки всі її рецензування завжди отримували найвищі бали.

4. Гаврилюк Юлія, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради, випробувала себе в ролі, як доповідача, так і опонента, завжди відзначаючись вдало підміченими зауваженнями.

5. Гудзь Марія, учениця 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», відзначилася на опонуванні та умінні чітко формулювати запитання для команд-суперників.

Керівник команди – Клімук Ірина Миколаївна, кандидат філософських наук, керівник секції філософії комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».

Упродовж чотирьох днів представники із Заходу і Сходу, із Центру і Півдня України змагалися у філософських знаннях, навичках публічно відстоювати власну та колективну думку, умінні виступати єдиною командою, адже під час змагань видно як кожного, так і всю команду! За цей період Волинська команда встигла зіграти в трьох іграх чвертьфіналу, змагаючись за право виходу в фінал з командами «Встав і вийшов у нірвану!» (м. Харків), «Шукачі істини» Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Д. Турбіна., «Раціо» (Хмельницька область), збірною команди м. Сум «Viktoria» та«Кворум» м. Черкас.

Інтелектуальні пристрасті розгорілися вже з перших боїв. Турнір був захопливим, феєричним і надзвичайно напруженим. Кожна команда змагалася в кількох відбіркових групах, виконуючи різні ролі: доповідачів, опонентів і рецензентів. Юні філософи та релігієзнавці демонстрували не тільки фантастичне знання матеріалу, який часто виходив за рамки навчальної програми, але й уміння мислити по-філософськи, майстерне володіння словом, толерантне ведення дискусії, цілеспрямованість у досягненні мети. Школярі оперували фактами з філософії та релігієзнавства, цитували відомих учених, філософів, логічно доводили свою думку й артистично відправляли в інтелектуальний нокаут опонентів.

У фінальному бою Волинська команда «Sensus» боролася з командами «Агапе» м. Харкова, «ОНІКС» Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради, де здобула першість.

У важкій, напруженій фінальній боротьбі дипломи першого ступеня вибороли команди: «Sensus» (Волинська область); «Діти Світла» (Снятинський район Івано-Франківської області); «Голос Феміди» (Житомирська область).

-yaDYOoprc8