Дійство розпочалось прологом «Світ дитинства»: піснями «Діти Землі» і «Колискова школі у виконанні хору учнів 1-4 класів «Грайлики»»  та піснею «Відчинилося життя» у виконанні сімейного тріо Манзій

Концертні номери виразне читання учениці 11-Ф класу Ангеліни Гущиної (керівник Валентина Зінгель) вірша Лесі Українки «Сльози-перли» та молитва у виконанні учениці 6-А класу Анастасії Манзійй «Аве Марія» були  присвячені  пам’яті Небесної сотні, вшануванню героїв, загиблих в АТО та воїнів, які захищають цілісність та незалежність України протягом війни на Сході.

Майстерно прочитали гуморески Анатолія Костецького та Грицька Бойка учні 1-Б класу Анастасія Гульцева, Антон Якимчук та Катерина Міскевич (керівник Ольга Губенко).

Своїталанти гостям концерту дарували учасники ансамблів «Цебрик», «Карамельки», фольклорного гурту «Червона калина» (керівник Марина Приходько).

У концерті виступили хори учителів, батьків, учнів «Любисток» та учнів середніх класів «Радість» (керівник Любов Мороз). У їхньому виконанні надзвичайно щиро і натхненно прозвучали пісні «Гарний козак», «Весна», «Я люблю тебе, Україно!».

Своєю оригінальністю вразили хореографічна композиція «Життя прекрасне» та «Рожевий діамант», які виконали учасники студії сучасного та спортивно-бального танцю «Діамантові ніжки» (керівник Тетяна Дичек), композиція «Кішки-мишки», танець «Вальс» (керівник Зоя Михайловська)  та гімнастичний етюд (керівник Анна Войнаровська). Бурхливими оплесками глядачі вітали акробатичний етюд у виконанні чемпіонів України, переможців міжнародних турнірів, кандидатів у майстри спорту Дарини Помяновської, Вікторії Куніцкої, Олександри Мальчук, Єви Сліпчук та Ірини Юхимюк (керівник Олена Кришпінович).

Родзинкою концерту стали танці  «Вербиченька» та «Зачарована ріка» у виконанні ансамблю танцю «Смерічка» (керівник Ольга Залуська).

Яскравим завершенням концерту стала музично-хореографічна композиція «Мир над Україною» та пісня «Оберіг» у виконанні Анастасії Манзій та учасників концерту. Справжньою щирою вдячністю для всіх виконавців були оплески гостей, батьків, вчителів.

Концертну програму змістовно підготували творча група у складі: директор НВК Олександр Дубина, заступник директора з виховної роботи Оксана Крутова, координатор творчих проектів школи Оксана Тимофєєва, керівник літературної студії «Соняшник» Валентина Зінгель, педагоги-організатори Любов Мороз і Тетяна Ходаковська. Ведучими концерту були Оксана Крутова, учні 5-Б класу Аліна Чубар та Олександр Кожолянко.

По завершенню концерту виступив директор НВК Олександр Дмитрович Дубина, який відзначив високий рівень організації та проведення звіту колективів художньої самодіяльності НВК № 9.

Ми по праву пишаємося юними талантами, успішним майбутнім нашої держави.

Творчий звіт КЗ "НВК №9 Луцької міської ради" 2017