Учасники семінару мали можливість представити свої напрацювання у номінації «Кращий інноваційний досвід» з відповідних тем:

Організаційні та методичні засади ефективного запровадження інновацій та дослідно-експериментальної діяльності у школі. Сагайдак Валентина Василівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

- Особливості використання ІКТ при навчанні предметів природничо-математичного циклу. Лігоцька Наталія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

- Веб-квест як сучасна форма організації проектної діяльності. Лабнюк Оксана Михайлівна, вчитель інформатики.

Використання системи динамічної  математики Geogebra в процесі навчання математики. Оліда Ірина Ярославівно, вчитель математики.

-  Міжпредметні зв’язки як засіб формування екологічного мислення: екологія, література, ІКТ. Багно Олена Миколаївна, вчитель біології.

- Інноваційні техніки формування екологічного системного мислення молодших школярів. Козлова Жанна Геннадіївна, учитель початкових класів.

- Використання робототехнічних засобів у навчально-виховному процесі. Лукавий Петро Миколайович, учитель інформатики та фізики.

Усі учасники семінару одержали сертифікати переможця природничо-математичного конкурсу «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі компютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» за інноваційний підхід в освіті, високу результативність, формування позитивного іміджу освітньої галузі та вагомий внесок у розвиток природничо-математичної та інформативної освіти України.