39 учнів НВК брали участь у цьому етапі змагань та 26 з них стали переможцями: Павліха Віктор 9-М, I місце, Обертас Андрій 9-М, Iмісце, Кохась Святослав 9-М, II місце, Приступа Костянтин 9-М, II місце, Євдокімова Вероніка 9-А, II місце, Савонюк Анастасія 9-А, II місце, Решетник Денис 9-А, III місце, Трофімова Ірина 9-А, III місце, Козак Ілля 9-Ф, III місце, Лисюк Анна 9-П, I місце, Пеньковська Софія 10-Ф, два других місця, Ганайчук Максим 10-Ф, II місце, Гаврилюк Юлія 10-Ф, I місце, Мисковець Анастасія 10-М, III місце, Тимчій Анна 10-М, I місце, Курдельчук Тетяна 10-М, II місце, Корнієнко Ірина 10-М, II місце, Дудка Олександр 10-М, III місце, Ящук Анастасія 10-М,  III місце, Денис Максим 10-П, III місце, Соколова Олександра 11-М, I місце, Козуб Марина 11-М, I місце, Бекерук Нікіта 11-М, III місце, Приступа Юлія 11-П, III місце, Чурікова Тетяна 11-Ф, I місце. Такий результат став можливим завдяки співпраці ліцеїстів, наукових керівників та вчителів базової дисципліни.

10 учнів школи матимуть можливість представити свої дослідження наIII етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт у березні-квітні 2017 року. Зичимо успіху!