3 листопада 2016 року учні  10-х класів взяли участь у ток-шоу «Ми свідомі», головною метою якого є антиреклама наркотиків. Цей захід проводився в рамках соціального проекту, що реалізується депутатом Луцької міської ради, меценатом Андрієм Покровським.

Ток-шоу провели кандидат педагогічних наук, доцент СНУ ім. Лесі Українки Валерій Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент СНУ ім. Лесі Українки  Тетяна Мартинюк, регіональний тренер Андрій Здіховський.

Упродовж заходу діти мали можливість подискутувати про негативні наслідки вживання наркотичних речовин, отримати теоретичну інформацію про масштаби поширення цього лиха у світі в цілому та зокрема в Україні і  м. Луцьку.

Учні впевнено розвінчували міфи про наркотики, відстоювали альтернативи вживання наркотиків, сміливо вели дискусії з ведучими, аргументовано відстоюючи свою думку, наводячи цікаві факти та твердження. Інтерактивні вправи, запропоновані ведучими, сприяли активній участі всіх присутніх школярів у заході.