Справжньою родзинкою свята стали номери художньої самодіяльності, які представили музично обдаровані вихованці школи. До уваги присутніх у залі було організовано показ вітальних газет переможців усіх рівнів змагань за 2015- 2016 н. р.

Під оплески ліцеїстів одержали подяки 47 педагогів НВК за високу професійну майстерність, вагомий внесок у справу інтелектуального, духовного та творчого розвитку обдарованої учнівської молоді. Директор НВК щиро подякував учням та їх наставникам за результативну працю, висловив надію, що і надалі вихованці будуть показувати високий рівень підготовки на виступах усіх рівнів.

19 переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсів- захистів науково- дослідницьких робіт, турнірних змагань буде нагороджено на міському та обласному святі ” Учень року “ та на святі останнього дзвоника 27 травня 2016 року.