11.03.2016 року на базі НВК 9 був проведений семінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі". В роботі семінару взяла участь керівник експерименту Олена Олександрівна Гриб'юк, провідний науковий співробітник відділу комп'ютерно-орієнтованих засобів навчання Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, кандидат педагогічних наук. На засіданні творчої групи було обговорено актуальність та перспективність, об'єкт, предмет та гіпотезу нового дослідження. На основі поданої мети були визначені завдання. На педагогічній раді школи батьківська громадcкість, учнівська молодь та педагоги школи зацікавлено слухали про напрями дослідно-експериментальної роботи з вище зазначеної теми.

Участь наших педагогів у розробці, обґрунтуванні та експериментальній перевірці варіативної моделі використання комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання шкільних предметів природничо-математичного циклу призведе до позитивних якісних змін в організації діяльності учасників навчально-виховного процесу.

Експеримент1 Експеримент2  Експеримент3