Шановні випускники, вчителі, учні, батьки!

Від щирого серця вітаємо вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує подолання чергової сходинки в освоєнні знань – закінчення навчального року.

Для багатьох школярів розпочнеться чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Нехай  він стане незабутнім, веселим та цікавим.

Для випускників, цей дзвоник особливий, адже, він - останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Нехай  обраний вами подальший  шлях буде  щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

Усім педагогам зичимо міцного здоров’я, не втрачати творчої наснаги та нових звершень!

Дирекція НВК №9

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОПРИВІТАННЯ