| | vivaspb.com | finntalk.com

     На захід прибули заступник Луцького міського голови Петрочук Костянтин Павлович, радник Луцького міського голови Поліщук Ігор Ігорович, начальник управління освіти Луцької міської ради Лещенко Зіновія Богданівна, рідні, друзі, однокласники та бойові побратими Максима Гринчишина.

   «Ми зібралися тут із сумної нагоди, аби відкрити меморіальний знак нашому випускникові Максиму Гринчишину. Це людина, яка безмежно любила свою Батьківщину й ні хвилини не задумувалася, де вона повинна бути, коли над нашою країною нависла небезпека. Тому такі люди, як Максим, а також сотні тисяч воїнів АТО, волонтерів, героїв Небесної Сотні, які відстоювали незалежність нашої держави, – це яскраві зорі, які освічують нам шлях та з яких ми повинні брати приклад», – із такими словами звернувся до присутніх директор навчального закладу Олександр Дубина.

    Радник Луцького міського голови, депутат Ігор Поліщук, відзначив, що Максим Гринчишин – це приклад того, як сильно потрібно любити свою землю, свою Батьківщину та як потрібно віддаватися справі власного життя. Окрім того, Ігор Поліщук відзначив, що пам’ятати про наших героїв, зокрема й про Максима, – це наш священний обов’язок.

   Священик Свято-Троїцького кафедрального собору освятили меморіальну дошку.