- Деталі
- Автор: Адміністратор
-
Категорія: Умови прийому
-
Опубліковано: 30 січня 2020
-
Перегляди: 3780
Освітній науково-педагогічний проект «Інтелект України»
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Ми маємо нагоду привітати Вас з Новим 2020 роком, якого так чекала Ваша малеча. Мабуть прихід Святого Миколая, для нас, дорослих, теж дуже важливо. Ми звертаємось до нього з проханням допомогти здійснити наші мрії, подарувати довгі роки здорового, щасливого життя, а подумки, розуміючи, що наші діти у 2020 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями, зустрінуться зі своєю Першою вчителькою! Як складуться стосунки у Вас і Вашої дитини з вчителькою, однокласниками! Ці питання дуже суттєві і важливі. Тут ми будемо Вам намагатися допомогти.
Але ще є дуже важливе питання, до якого причетні тільки Ви дорослі – батьки! Ви маєте обрати освітню програму за якою будуть навчатися Ваші діти. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них дві Типові, які розроблені під керівництвом МОН України, інші 8 розроблені науковцями та вчителями-практиками, які базуються на найкращому світовому та європейському досвіді.
Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України», одна з них - успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні, на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).
Детально Ви зможете ознайомитися з проєктом на нашому сайті «Інтелект України».
Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання - професійні зустрічі з психологом ПроєктуЩербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.
А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Раді будемо з Вами зустрітися.
Команда «Інтелекту України»
- Деталі
- Автор: Адміністратор
-
Категорія: Умови прийому
-
Опубліковано: 31 травня 2018
-
Перегляди: 3994
Організація прийому дітей до перших класів на 2023-2024 н.р.
Конституція України
Стаття 53. Кожен має право на освіту
1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...
Закон України "Про освіту"
Стаття 12. Повна загальна середня освіта
п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти
п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.
Закон України "Про повну загальну середню освіту"
Стаття 18. Зарахування учнів
1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).
7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.
Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.
Якщо батьки (один з батьків) дитини вирішили скористатися наданим Законом гарантованим правом, що і коли вони мають зробити?
Заяву про зарахування потрібно подати до школи до 31 травня.
Форма заяви (додаток 1 до Порядку) передбачає можливість повідомлення наявності права на першочергове зарахування і у випадку наявності такого права – можливість зазначення назви і реквізитів документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.
До заяви додаються копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал) та оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.
Документи приймаються за наявності усіх щепелень відповідно до календаря щеплень
У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний чи спеціальний клас.
Хто має право на одночасне зарахування з дітьми, які проживають на закріпленій за закладом освіти території?
Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.
До 15 червня зараховуються діти на вільні місця. Для цього до 15 червня батькам потрібно надати оригінали документів та довідку закладу освіти (оригінал або сканована копія), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що ця дитина відрахована з цього закладу або не була зарахована до нього ( в межах населеного пункту).
Назви вулиць, закріплених за Луцьким ліцеєм № 9
(відповідно до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 16.02.2022 №95-1 "Про закріплення території обслуговування закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади, її населених пунктів та ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»)
- Будівельників
- Винниченка
- Глібова
- Гребінки
- Євгена Сверстюка
- Залізняка
- Літня
- На Таборищі
- Нестора Бурчака
- Банкова
- Сільська
- Степана Бандери
- Тесленка
- Яровиця
- Ярощука