Керівник клубу Міневич О. Г. зауважила: “застосування театрального мистецтва  в   навчально-виховному процесі – справжня потреба розвитку сучасної системи освіти, котра забезпечує інтелектуально-духовний розвиток особистості. Прийом “перевтілення” в сценічного персонажа, переживання душевних колізій і драматичних випробувань літературного героя, сприяє формуванню критичного мислення у школярів, зміцненню  системи моральних цінностей та становленню їхнього світогляду. Створення сценічного образу передбачає оволодіння учнів засобами вербального і невербального спілкування, що є невід’ємними складовими комунікативної культури особистості.”

Учасники клубу представили літературно-музичну композицію, в якій вдало висвітлили постать М. Коцюбинського та його найближчих товаришів-однодумців, передали атмосферу літературних “суботників”. Ведуча заходу Величко Юлія ознайомила з листами М. Коцюбинського до дружини та родичів. Хомич Юрій (виконував роль П. Тичини) продекламував вірш “Перша зустріч”, Слищенко Ярослав  (роль М. Лисенка) виконав на фортепіано “Місячну сонату” Л. Бетховена, Ніколішин Максим (роль В. Гнатюка) навів цікаві факти з життя письменника. В образ великого сонцепоклонника перевтілився Шкода Владислав (роль М. Коцюбинського). Відеоматеріал підготувала Токар Ірина.

Окрасою заходу стала інсценізація за мотивами повісті М. Коцюбинського “Тіні забутих предків”. Роль Іванка і Марічки в дитячі роки, виконали Олійник Дмитро та Петровцева Анастасія, учні 7-Д класу. Дорослих Івана та Марічку зіграли Батаров Максим та Майданик Дарина, учні 10-Ф та 10-П класу. Роль Лісовика виконав Цейко Іван, учень 7-Д класу. Ролі лісових мавок виконували Кокоша Марія (7-Д), Шеремета Каріна (7-Д), Гера Анна (10-П), Супрунович Катерина (10-П), Канагеєва Тетяна (9-Ф), Сторожик Анастасія (10-Ф). Роль гуцулів і гуцулок – усі учасники клубу.

Хореограф-постановник – Сторожик Анастасія (10-Ф); помічник хореографа – Супрунович Катерина (10-П).

Звукорежисер – Токар Ірина (10-П).

Декоратори сцени – Держай Анна, Герасімчук Юлія (10-П).

Гримери: Оконь Тетяна (7-Д), Токар Ірина (10-П).

Побажання від учасників “Пульсара”: “Тримай руку на пульсі життя”