Соціальні педагоги Зоя Гапон (НВК №9) та Ольга Щурук (НВК №10) презентували присутнім матеріали, отримані під час семінару-практикуму «Попередження комерційної сексуальної експлуатації дітей», що відбувся 2 червня 2017року в м. Києві, який був організований Українським фондом «Благополуччя дітей» у партнерстві з Фундацією «Даємо дітям силу». Соціальні педагоги мали змогу ознайомитися з механізмами, які застосовують торгівці дітьми для комерційної сексуальної експлуатації; дізналися,  які існують способи захисту від маніпулювання, якими можливостями  для отримання допомоги можуть скористатися підлітки, що ризикують постраждати від торгівлі людьми або комерційної сексуальної експлуатації.

На завершення заходу фахівці обмінялися враженнями, висловили думку про те, що запропоновані матеріали є новими та цікавими, будуть доцільними при проведенні батьківських зборів та для профілактичної роботи з учнями старших класів.