| | vivaspb.com | finntalk.com

Міс ліцею 2018

    Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.
   16 лютого 2018 року  у НВК №9  відбувся конкурс краси  «Міс ліцею», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю. Цьогоріч конкурсна програма поповнилась нововведеннями. Перший вихід учасниць приголомшив асоціаціями із «Відомими жінками України» .
Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс «Талант». Родзинкою вечора став конкурс «Шкільна форма», у якому претендентки мали змогу проявити креативність.
     В іншому амплуа постали учасниці під час українського танцю, але найбарвистішим моментом шоу стало дефіле конкурсанток у вечірніх сукнях.
Титул «Міс ліцею 2018» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула, учениця 11-Ф класу Булат Мар’яна, віце-міс стала Супрунюк Ганна 10-М клас та  Швайковська Анна  9-П клас. Титул міс глядацьких симпатій здобула Хомич Юлія 11-М клас.

Привітання гімнасткам

Вітаємо!!!

Учениць НВК №9  Пом'яновську Дар'ю, Мальчук Олександру, Куніцку Вікторію, Сліпчук Єву із успішним виступом та перемогою  на чемпіонаті Європи у польському м.Жешуві, чемпіонаті України серед дорослих спортсменок у м.Вінниці.

Бажаємо подальших перемог на міжнародних змаганнях у м.Варшава та юніорському чемпіонаті світу зі спортивної акробатики у Бельгії! 

Привітання з перемогою в обласній олімпіаді з ІТ

Вітаємо!!!

Учнів НВК №9  Решетника Дениса, 10-М клас, Мирончука Богдана, 9-М та їх наставника   Лабнюк Оксану Михайлівну із перемогою в обласнй олімпіаді з інформаційних технологій.

Бажаємо подальших перемог в інтелектуальних змаганнях! 

Про початок навчання

14 лютого 2018 року (середа)

 в НВК № 9 розпочнеться навчання.

Майстер-клас для соціальних педагогів

Майстер-клас для соціальних педагогів

 30 січня на базі нашого навчального закладу відбувся майстер-клас для соціальних педагогів міста на тему: «Профілактика ризикованої сексуальної поведінки дітей і молоді  on-line та off-line». Соціальні педагоги Зоя Гапон (НВК №9) та Ольга Щурук (НВК №10) презентували присутнім матеріали, отримані під час семінару-практикуму «Попередження комерційної сексуальної експлуатації дітей», що відбувся 2 червня 2017року в м. Києві, який був організований Українським фондом «Благополуччя дітей» у партнерстві з Фундацією «Даємо дітям силу». Соціальні педагоги мали змогу ознайомитися з механізмами, які застосовують торгівці дітьми для комерційної сексуальної експлуатації; дізналися,  які існують способи захисту від маніпулювання, якими можливостями  для отримання допомоги можуть скористатися підлітки, що ризикують постраждати від торгівлі людьми або комерційної сексуальної експлуатації.

        На завершення заходу фахівці обмінялися враженнями, висловили думку про те, що запропоновані матеріали є новими та цікавими, будуть доцільними при проведенні батьківських зборів та для профілактичної роботи з учнями старших класів.