| | vivaspb.com | finntalk.com

Вітаємо переможців інтелектуальних змагань, конкурсів та фестивалів 2019-2020 навчального року!!!

Шановні випускники, вчителі, учні, батьки!

Від щирого серця вітаємо вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує подолання чергової сходинки в освоєнні знань – закінчення навчального року.

Для багатьох школярів розпочнеться чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Нехай  він стане незабутнім, веселим та цікавим.

Для випускників, цей дзвоник особливий, адже, він - останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Нехай  обраний вами подальший  шлях буде  щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

Усім педагогам зичимо міцного здоров’я, не втрачати творчої наснаги та нових звершень!

Дирекція НВК №9

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОПРИВІТАННЯ

Відеопривітання із Всесвітнім днем вишиванки 

intrukcia Vushuvanka

Шановні учні, абітурієнти, батьки, освітяни !
 
Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, студентів коледжів (випускників 2020 та 2021), випускників минулих років взяти участь в освітньому проєкті «Пробне ЗНО», що відбудеться з 12 по 16 червня 2020 року.
  • Форма проведення– дистанційна (на платформіMoodle http://moodle.idp.nau.edu.ua/).
  • Участь– безкоштовна.
  • Пробне ЗНО буде проведено з навчальних предметів:математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія, біологія та хімія.
Розклад пробного ЗНО за посиланнямhttp://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2
 
Учасникам потрібно до08.06.2020 р. зареєструватися за посиланням:
На поштову скриньку учасників буде надіслано лист-запрошення з подальшими інструкціями.
Без попередньої реєстрації (заявки) учасники до пробного ЗНО не допускаються.
Координатор заходу – Навчально-науковий інститут інноваційний освітніх технологій НАУ.
Довідки за тел.: (044)4067209(044)40672150953515361 (завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, доцент Бруяка Ольга Олегівна)
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт
: http://iiot.nau.edu.ua/рубрика «Пробне ЗНО».
FB
https://www.facebook.com/iiot.nau
Instagram
: https://www.instagram.com/naunniiot/
Twitter
: https://twitter.com/NAUnniiot

Найбільша цінність у житті -  щаслива і дружна сім'я!

 Це і початок нового життя, і продовження прекрасного роду, і шанування святості традицій. Сім'я - це щастя, яке людина може створити сама. Сьогодні, в Міжнародний день сім'ї, нам хочеться привітати кожну родину і побажати миру та злагоди, щоб дитячий сміх лунав усюди, а рідні були вірною опорою. Нехай у ваших сім’ях  завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!

 

 

День Пам'яті та Примирення.
Пам'яті про трагічні дні. Але, якщо пам'ятати, то не вибірково. Пам'ятати, щоб "Ніколи знову". Пам'ятаймо все.

 

Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 н.р.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211 зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 №255, наказу управління освіти Луцької міської ради від 06.04.2020 р. № 196-од Луцький НВК №9 інформує здобувачів освіти, їх батьків, працівників закладу, що працюють дистанційно (через доступні комунікаційні засоби) про заборону:

1.2.1 з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

1.2.2 з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

1.2.3      перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

1.2.4  відвідування закладів освіти її здобувачами;

1.2.5 відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

1.2.6       відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

1.2.7     проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних та інших) заходів;

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради" продовжує прийом заяв до 1 класу на 2020-2021 н.р. (до 31.05.2020 р.).

У зв'язку з уведенням обмежувальних заходів у державі прийом оригіналів документів від батьків майбутніх першокласників представниками закладу освіти буде відновлено після завершення карантину. Про дату відновлення прийому документів буде повідомлено додатково.

Подати документи на зарахування до першого класу можна електронною поштою winner12007@ukr.net (офіційна електронна адреса закладу) у сканованій формі без електронного цифрового підпису або після закінчення карантину. Подані документи у такий спосіб реєструються окремо від інших документів із зазначенням електронної адреси відправника і адресата.

Формування класів буде здійснюватися згідно із Законом України «Про освіту» після закінчення терміну подачі заяв батьками.

Додаткову інформацію про умови прийому можна знайти на сайті Луцького НВК №9 http://nvk-9.lutsk.ua/index.php/ua/umovy-pryiomu/batkam-maibutnikh-pershoklasnykiv.

Адміністрація

 

Дочірні категорії