| | vivaspb.com | finntalk.com

          Україна готується до вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні.

 

          21 квітня, в бібліотеці, в рамках роботи Пункту європейської інформації, для учнів Луцького НВК № 9 відбувся майстер-клас із виготовлення символу Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом – квітки маку.

 

Детальніше...

      До дня памяті М. Коцюбинського літературно-драматичний клуб “Пульсар” підготував виховний захід “На струнах душі”, який відбувся 20 квітня у актовій залі.

Детальніше...

колаж 3в змінений

24 лютого у ГПД НВК №9 завітали працівники Волинської обласної бібліотеки для дітей і провели цікавий майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, мета якого – популяризація як української традиційної ляльки, так і народного мистецтва загалом. 

Детальніше...

21лютого 2017 року у ГПД НВК №9 вихователем Хоміч Н. А. було проведено годину спілкування «Моя чудова рідна мова!».

Учні ознайомились із правильною вимовою та вживанням слів, поглибили і розширили знання про красу та різноманітність української мови, збагатили своє мовлення словами ввічливості, різними формами звертань.

Детальніше...

«Наша мова – українська!»

     21 лютого у міській бібліотеці м. Луцька відбулася зустріч присвячена Міжнародному дню рідної мови - «Мовний гравікон». Працівники бібліотеки підготували пізнавальне і веселе свято для школярів. Учні 3-Г класу прийняли активну участь в конкурсах, розгадуванні ребусів, цікавих і незвичних завдань, і приємно здивували всіх дорослих своїми знаннями.

Детальніше...