| | vivaspb.com | finntalk.com

ПЛАН РОБОТИ УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

на  2016 – 2017 навчальний рік

ВЕРЕСЕНЬ

1.     Підсумки роботи парламенту за 2015 – 2016 навчальний рік.

2.     План роботи парламенту на 2016–2017 навчальний рік. Банк цікавих пропозицій.

3.     Розподіл обов’язків серед членів парламенту (вибір голови, формування складу центрів).

4.     Визначення завдань щодо роботи центрів парламенту. Пам’ятка центрам парламенту.

5.     Проведення місячників «Співучасть у долі дитини», «Повторення і вивчення правил для учнів», «Правил безпеки дорожнього руху».

6.     Проведення зборів у класах. Вибір командира класу, розподіл доручень, ведення документації, залучення до занять у гуртках.

7.     Організація членами парламенту та радою командирів відзначення у школі Дня працівника освіти. Випуск вітальних газет, святковий концерт.

8.     Розробка положень про організацію конкурсу «Зразковий клас».

9.     Проведення шкільних акцій «Чисті двір, вулиця, місто  - чиста Україна», «Здай батарейку – збережи планету».

ЖОВТЕНЬ

1.     Підсумки проведення місячника «Співучасть у долі дитини».

2.     Визначення основних напрямків роботи в рамках місячника «Милосердя», шефська робота юних добродійників, вітання вчителів-пенсіонерів.

3.     Проведення заходів до відзначення 14 жовтня – Дня Захисника України.

4.     Підведення результатів проведених рейдів-перевірок центром «Захисту прав дитини».

5.     Операція «Турбота», «Твори добро задля самого себе».

6.     Проведення шкільних акцій «Чисті двір, вулиця, місто  - чиста Україна», «Здай батарейку – збережи планету».

ЛИСТОПАД

1.      Робота членів парламенту з питання профілактики правопорушень учнів. Організація учнів НВК на участь у місячнику «Вивчаємо закон». Роль центру «Наука» у цій роботі.

2.      Провести шкільну акцію «Свіча пам’яті».

3.      Проведення заходів до відзначення 21 листопада – Дня Гідності та Свободи.

4.      Організація конкурсу учнівських плакатів «Мої права та обов’язки»

5.      Робота центру «Наука» з учнями, які одержали бали низького рівня,  нерегулярно виконують письмові домашні завдання.

6.      Організація шкільного конкурсу «Кращий щоденник».

ГРУДЕНЬ

1.       Проведення місячника «Звичаї нашого народу».

2.       Проведення новорічних ранків, новорічних вечорів та бал-маскараду для учнів 1-11 класів.

3.       Участь в шкільних гуртках та позашкільних установах.

4.       Звіт голови центру «Дозвілля» про підготовку до новорічних вечорів та ранків.

5.       Підведення підсумків операції «Ялинка» (краще оформлення кабінету до новорічних та різдвяних свят).

6.       Організація конкурсу інформаційного бюлетеня «Ні! СНІДу».

7.       Конкурс на кращу вітальну газету до Дня Святого Миколая та Нового року.

СІЧЕНЬ

1.     Підведення підсумків роботи парламенту за І семестр.

2.     Планування роботи на ІІ семестр. Обговорення пропозицій. Затвердження плану.

3.     Організація конкурсу листівок до Дня Соборності України.

ЛЮТИЙ

1.  Проведення в рамках місячника “Ми – лучани” акції по вшануванню ветеранів, які визволяли Луцьк від німецько-фашистських загарбників.

2.  Проведення заходів до відзначення річниці Революції Гідності.

3.  Проведення конкурсу газет до Дня визволення Луцька від німецько-фашистських загарбників.

4.  Звіт командирів 10 – 11 класів про стан відвідування учнями уроків та успішності у класі.

5.  Організація конкурсу валентинок до Дня Закоханих.

БЕРЕЗЕНЬ

1.       Проведення конкурсу читців поезії Т.Г.Шевченка «Невмируще слово Кобзаря» в рамках місячника «Української культури».

2.       Результати проведення рейдів-перевірок щоденників, зовнішнього вигляду, змінного взуття.

3.       Підготовка до творчого звіту колективів художньої самодіяльності «В життя – через красу».

4.       Організація конкурсу вітальних газет до Міжнародного жіночого дня                      8 Березня. Розважальна програма «Чарівна україночка».

КВІТЕНЬ

1.       Проведення акції «Краса своїми руками» в рамках місячника екології (благоустрій території школи, впорядкування квітників, озеленення коридорів).

2.       Проведення конкурсу на кращу листівку «Україна – єдина країна» та конкурсу плакатів «Збережемо природу Батьківщини».

3.       Результати рейдів по збереженню шкільного майна, електроенергії.

4.       Виставка композицій «Великодня писанка».

5.       Випуск бюлетенів до Всесвітнього Дня Землі

6.       Проведення шкільних акцій «Чисті двір, вулиця, місто  - чиста Україна», «Здай батарейку – збережи планету».

ТРАВЕНЬ

1.      Вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають у мікрорайоні школи.

2.      Організація екологічної акції в рамках Європейського Дня парків.

3.      Проведення класних родинних свят «Українському роду нема переводу» присвячених Дню матері.

4.      Організація конкурсу на кращу листівку – привітання до Дня матері.

5.      Проведення підсумків конкурсу «Зразковий клас школи НВК № 9»

6.      Аналіз успішності в навчанні та рівень підготовки учнів до державної атестації.

7.      Підведення підсумків роботи за програмою «Ми - господарі рідного міста»

Заступник директора

з виховної роботи                                                                О.І.Крутова