| | vivaspb.com | finntalk.com

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЛУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 9

ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

 

ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУ

 

14.06.2018 р.                                    Луцьк                                   № 192-од

 

Про зарахування учнів у перші класи

2018-2019 навчального року

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Зарахувати до складу учнів 1-х класів з числа учнів, які проживають на території обслуговування (мікрорайон) та з числа учнів, які є рідними (усиновленими), братами та сестрами учнів, які здобувають освіту в  НВК № 9, дітей працівників школи, а також які не проживають на території обслуговування:

1.            Амзу Іллю Анатолійовича

2.            Андрійчук Софію Тарасівну

3.            Андрусяк Анастасію Ігорівну

4.            Антонюк Катерину Олександрівну

5.            Антоняка Арсенія Олександровича

6.            Башлаєву Вікторію Володимирівну

7.            Бірук Дарію Олександрівну

8.            Благовірну Богдану Максимівну

9.            Бондю Ангеліну Едуардівну

10.       Боцман Марту Сергіївну

11.       Бринчук Віталіну Віталіївну

12.       Бунечка Володимира Сергійовича

13.       Бурко Ніну Дмитрівну

14.       Варшика Тимофія Богдановича

15.       Васюк Марію Юріївну

16.       Ващук Анастасію Романівну

17.       Вегеру Єву Сергіївну

18.       Веремчук Соломію Сергіївну

19.       Верхоліну Варвару Іванівну

20.       Вихрика Марка Олександровича

21.       Вітта Романа Вадимовича

22.       Гайдук Софію Василівну

23.       Галайду Христину Тарасівну

24.       Галузія Данила Романовича

25.       Гарасюк Анастасію Максимівну

26.       Гейман Катерину Дмитрівну

27.       Герасимчука Артема Сергійовича

28.       Гламазду Вероніку Вікторівну

29.       Глинюка Артура Володимировича

30.       Гонсіровського Дмитра Андрійовича

31.       Гонтара Дениса Андрійовича

32.       Горбача Іллю Анатолійовича

33.       Горошка Артема Олександровича

34.       Горшкова Станіслава Денисовича

35.       Грелю Дмитра Юрійовича

36.       Грицая Андрія Святославовича

37.       Гуцол Марію Олександрівну

38.       Гучук Соломію Анатоліївну

39.       Гучук Софію Анатоліївну

40.       Демчука Андрія Ігоровича

41.       Довгополюк Вікторію Романівну

42.       Дороша Максима Дмитровича

43.       Дружинович Даяну Сергіївну

44.       Єфремову Олександру Леонідівну

45.       Жуковського Арсена Едуардовича

46.       Запорожця Кирила Сергійовича

47.       Здрока Давида Олександровича

48.       Іванову Марію Сергіївну

49.       Іванчук Мілану Тарасівну

50.       Ігнатьєву Аміну Олегівну

51.       Кабанову Вікторію Тарасівну

52.       Кабанову Катерину Тарасівну

53.       Кайхана Якупа Мухіттіновича

54.       Калініна Олександра Олеговича

55.       Кантерук Поліну Віталіївну

56.       Капеця Романа Володимировича

57.       Карабана Владислава Івановича

58.       Карабана Михайла Олександровича

59.       Клімовича Максима Богдановича

60.       Кльоц Марію Олександрівну

61.       Ковальчука Костянтина Юрійовича

62.       Ковальчука Тимофія Романовича

63.       Конкевича Михайла Романовича

64.       Коптєву Софію Богданівну

65.       Кошель Златославу Григорівну

66.       Кравчук Надію Сергіївну

67.       Кузьмича Євгена Віталійовича

68.       Лагоду Ярослава Андрійовича

69.       Левчук Вероніку В’ячеславівну

70.       Легостаєва Єгора Германовича

71.       Линчука Марка Володимировича

72.       Лінчук Катерину Андріївну

73.       Літота Іллю Віталійовича

74.       Ліщину Вікторію Валеріївну

75.       Ліщука Андрія Руслановича

76.       Луговську Олександру Михайлівну

77.       Лукашука Андрія Андрійовича

78.       Макаревича Миколу Вікторовича

79.       Максимець Уляну Андріївну

80.       Махіню Уляну Вадимівну

81.       Мельника Антона Руслановича

82.       Миронюка Максима Ігоровича

83.       Михалюка Богдана Вікторовича

84.       Міщука Тараса Віталійовича

85.       Мокриденка Данила Володимировича

86.       Мокрицьку Діану Юріївну

87.       Мухіну Софію Олександрівну

88.       Неводюк Злату Романівну

89.       Неводюка Макара Романовича

90.       Нестеровича Романа Віталійовича

91.       Носалюка Остапа Ігоровича

92.       Обертаса Артема Сергійовича

93.       Олевську Анну Михайлівну

94.       Онищенко Яну Сергіївну

95.       Онюх Катерину Сергіївну

96.       Осипенко Єлизавету Андріївну

97.       Осіюк Богдану Миколаївну

98.       Павлика Юрія Ігоровича

99.       Павлова Арсенія Сергійовича

100.  Павловея Давида Романовича

101.  Павлюк Анну Михайлівну

102.  Палку Назара Юрійовича

103.  Пасічник Богдану Ігорівну

104.  Патіюка Олександра Олександровича

105.  Перова Сергія Володимировича

106.  Петриченка Анатолія Олександровича

107.  Петровського Дмитра Олеговича

108.  Петрук Юстину Вячеславівну

109.  Підгорного Дмитра Андрійовича

110.  Підлознюк Анну Володимирівну

111.  Повар Софію Олегівну

112.  Погорілого Єгора Дмитровича

113.  Поліщук Анну Андріївну

114.  Поліщука Іллю Вадимовича

115.  Приємського Мілана Вадимовича

116.  Приходько Катерину Юріївну

117.  Прокоф’єва Віталія Олександровича

118.  Расчупкіну Дарину Михайлівну

119.  Регуліч Ярославу Іванівну

120.  Ровенську Марію Олександрівну

121.  Рубльова Вадима В’ячеславовича

122.  Саксанюк Ніколь Володимирівну

123.  Самчука Ярослава Андрійовича

124.  Сарапіна Максима Андрійовича

125.  Свавицьку Наталію Юріївну

126.  Семенюка Романа Вікторовича

127.  Сивенко Марію Андріївну

128.  Сіжука Богдана Романовича

129.  Сірка Артема Васильовича

130.  Склянчук Вікторію Віталіївну

131.  Слюсарчука Дмитра Тарасовича

132.  Смаля Віталія Олександровича

133.  Смик Богдану Юріївну

134.  Старченка Данила Сергійовича

135.  Сташенко Евеліну Тарасівну

136.  Стельмащук Дарину Олександрівну

137.  Стельмащук Маргариту Сергіївну

138.  Супрунюка Андрія Сергійовича

139.  Терещук Меланію Вікторівну

140.  Ткачук Анну Петрівну

141.  Торбика Назарія Олександровича

142.  Трач Ангеліну Романівну

143.  Триля Богдана Ігоровича

144.  Трокай Юлію Сергіївну

145.  Фещук Яну Андріївну

146.  Філіпчук Богдану Анатоліївну

147.  Фурман Софію Євгенівну

148.  Фурманюк Вероніку Олександрівну

149.  Хомилюк Владиславу Назарівну

150.  Хоміка Миколу Романовича

151.  Хомука Миколу Геннадійовича

152.  Царюк Меланію Юріївну

153.  Чемериса Артема Олександровича

154.  Чечотку Вероніку Олександрівну

155.  Шавулу Назара Андрійовича

156.  Швеця Данила Дмитровича

157.  Шевчука Станіслава Івановича

158.  Шмигаля Олексія Олександровича

159.  Шоломовича Тимофія Сергійовича

160.  Шубіна Тимофія Денисовича

161.  Щербика Іллю Св’ятославовича

162.  Ягелюк Марію Іванівну

163.  Янісевича Романа Васильовича

164. Янчук Тетяну Олександрівну

 

 

Директор НВК № 9                                                             О.Д.Дубина

 

 

Згідно з оригіналом:

завідувач канцелярії

___________ І.В.Лебедчик