| | vivaspb.com | finntalk.com

Заняття проводять висококваліфіковані педагоги та викладачі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Пропонуються факультативи, спецкурси за вибором, гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції. До ваших послуг чотири комп’ютерні класи, хореографічний зал, два спортивні зали та зал атлетичної гімнастики.

Вступні випробування у 10-ті ліцейні класи проводитимуться 15  червня 2018 року:

-           філологічного профілю – з української мови (письмово) (каб. № № 65, 66);

-       правового профілю – з правознавства або історії України (письмово) (каб. № № 68, 69);

-       математичного профілю – з математики (письмово) (каб. № № 70, 71).

Початок випробувань о 10.00.

Збір учнів у вестибюлі школи о 9.45.

Переможці міських, обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів–захистів науково-дослідницьких робіт учнів, турнірних змагань та відмінники навчання приймаються без вступних іспитів.

Заяви на вступні випробування необхідно подати до 15.05.2018 року в канцелярію школи.

За довідками звертатись за адресою:вул. Потапова 30, тел. 24-04-10, 24-10-11,

web: http://www.nvk-9.lutsk.ua

Г Р А Ф І К

проведення вступних випробувань у ліцей

Математика     -     15 червня о 1000, каб. № 70, 71.

Правознавство -    15 червня о 1000,(Історія України) каб. № 68, 69.

Українська мова        -    15 червня о 1000каб. № 65, 66.

Перелік документів, які необхідно подати для вступу у ліцей

1)   заява батьків або осіб, які їх замінюють, на ім’я директора навчального закладу;

2)   копія свідоцтва про народження (паспорт);

3)   особова справа;

4)   медична картка (довідка) встановленого зразку;

5)   свідоцтво про базову загальну середню освіту.

До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають їх навчальні або творчі досягнення.