| | vivaspb.com | finntalk.com

29 листопада 2018 року в місті Києві в приміщенні НТУУ «КПІ імені  Ігоря Сікорського» відбулося урочисте вручення дипломів  стипендії Президента України переможцям фінальних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Детальніше...

Привітання від Управління

Висловлюємо щиру подяку батькам, учням та вчителям НВК №9 м. Луцька за зібрані теплі речи, одяг, продукти харчування та канцелярське приладдя для солдатів та мешканців міста Авдіївки.Нехай добро, зроблено Вами, повертається сторицею.

Детальніше...

11 грудня 2018 року на базі нашого освітнього закладу відбувся міський семінар-практикум педагогів-організаторів на тему:«Нова українська школа: виклики для професійного розвитку педагога-організатора».

Вітальним словом розпочав семінар директор НВК Олександр Дубина. Він презентував освітній заклад як школу, що працює в режимі Нової української школи. Також директор відмітив значиму роль педагогів-організаторів у  системі виховної роботи школи. Марина Приходько, учитель музичного мистецтва, і учасники фольклорного колективу школи привітали гостей закладу  із прийдешніми святами.

Детальніше...

6 грудня 2018 року в актовій залі  НВК №9 відбувся шкільний конкурс «Містер ліцею-2018». Учасниками змагань стали дев’ять старшокласників: Горбач Денис,10-П, Приступа Костянтин 11-М, Пірожук Арсеній 9-М, Камінський Роман 9-А, Лескович Олексій 11-Ф, Радчук Віталій 10-Ф, Дяченко Антон 9-Ф, Потерлевич Максим 10-М, Вальчук Даніель 9-П.

Детальніше...

Міський семінар заступників директорів з методичної роботи «Професійне вдосконалення педагогів у контексті Концепції Нової української школи»

         У цьому навчальному році майже 450 тис. першокласників пішли до Нової української школи. Фундаментом НУШ є створення освітнього середовища, яке орієнтовано на інтереси дитини та забезпечує можливості оволодівати навичками практичного життя.

         Актуальним питанням методичного супроводу реформування освітнього процесу був присвячений міський семінар заступників директорів з методичної роботи «Професійне вдосконалення педагогів у контексті Концепції Нової української школи», який відбувся 30 листопада 2018 року на базі КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради».

Детальніше...

26 листопада 2018 року у закладі були проведенні ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які вступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Бібліотекарі Ігнатович Н.Л., Чухрій К.П. організували тематичну книжкову виставку «Революція гідності: ми маємо пам’ятати» у шкільній бібліотеці. Для учнів 5-7 класів був проведений інформаційний дайджест «Річниця Євромайдану», для старшокласників в актовій залі школи, спільно з учнями 9-А класу (класний керівник Федорович Т.Г.), годину пам’яті «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам».

Детальніше...

«Професійна компетентність та емоційне здоров’я педагога в умовах НУШ», -

це тема міського семінару соціальних педагогів, який пройшов 27 листопада на базі нашого освітнього закладу. Вітальним словом розпочав семінар директор НВК Олександр Дубина. Він відмітив значиму роль психологічної служби у функціонуванні школи. 

      У своєму виступі Валентина Стасюк, методист ЦППСР управління освіти, наголосила на актуальності теми семінару. Зоя Гапон, соціальний педагог НВК №9, та Ольга Щурук, соціальний педагог НВК №10, висвітлили питання емоційного вигорання педагога, причин та профілактики цього явища. На занятті з елементами тренінгу присутні мали змогу відновити емоційну рівновагу та отримати інструкції для самостійного відновлення емоційного здоров’я.

Детальніше...

В рамках Тижня знань правил безпечної життєдіяльності учні 6-х класів відвідали 23 листопада виставку-музей цивільного захисту.

Детальніше...

З 20 по 23 листопада в НВК №9 відбувся загальношкільний конкурс “Крок до зірок”  серед учнів 1 — 11 класів у чотирьох номінаціях: хореографія, вокал, виразне читання, гра на музичному інструменті.  Переможцями конкурсу в категорії “Вокал” стали Шклярук Анна, Колб Яна, Черук Марія, Сечка Дарія. У номінації “Танці” гран-прі здобув Деркач Олександр.Найкращими серед читців (номінація “Виразне читання”) стали Мартинюк Катерина та Міскевич Катерина. У номінації “Гра на музичному інструменті” найвищу нагороду здобули Бахматова Ольга, Борейко Роман, Пейголайнен Дмитро, Матящук Вікторія, Бахматов Роман.

Детальніше...

Дочірні категорії