СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника. Це свято- завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Для багатьох школярів він сповіщає про чудові канікули, сповнені яскравих вражень. Тож бажаємо Вам, гарно відпочити, набратися сил перед початком нового етапу навчання!
Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку життя, для наших випускників!
Ще вчора вас називали: «Діти – наше майбутнє!», а від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід. Власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє та майбутнє нашої держави! Віримо, що Ви реалізуєте усі таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!