А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Талант може проявитися в різних сферах людської діяльності. От і учні нашої школи яскраво себе проявили у  першому етапі конкурсу «Крок до зірок» у номінації «Виразне читання». У ньому  взяли участь 51 учень школи. Звучали рядки поезій Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко та прози Остапа Вишні, Михайла Коцюбинського. Високу майстерність продемонстрували: Олександра Ткачук, Владислав Бондаренко, Соломія Назаревич, Ангеліна Хазанюк, Аліна Чубар.Авторську поезію  презентували Катерина Довгополюк учениця 8-М, Валерія Лаць учениця 9-М, Дарина Козуб учениця 9-А. Переможцями дійства стали Гульцева Анастасія учениця 2 – Б класу керівник Ольга Губенко, та Луканіна Юлія учениця 10 – М класу керівник Олександр Дубина.

Крок до зірок1

Крок до зірок2