| | vivaspb.com | finntalk.com

У період з 11.04 по 13.04.2018 р. учні 11 класів закладу були залучені до проведення навчально-польових зборів з предмета "Захист Вітчизни", в ході яких було проведено навчальні стрільби з АК з вогневої підготовки; старшокласники засвоїли практичні навички з тактичної і тактично-медичної підготовки. Всі учні продемонструвати високі знання з предмета. Методичну допомогу у проведенні заходу надали представники Центру національно-патріотичного виховання.

 

17 квітня 2018 року у закладі проходив День ЦЗ та ОТ, в ході якого відпрацьовувались дії на випадок надзвичайної ситуації- захоплення заручників. На виховних годинах учні практично засвоїли правила використання найпростіших ЗІЗ, надання першої медичної допомоги при нещасних випадках, переглянули та обговорили навчальні фільми про надзвичайні ситуації. На коридорі діяли виставка плакатів та буклетів, присвячених Дню ЦЗ. На підсумковій нараді були відзначені найкращі класні колективи, які максимально долучились до проведення Дня ЦЗ.

Фоторепортаж з Дня ЦЗ дивитись тут.

Детальніше...

Спілкування як невід’ємна складова іміджу педагога.

Стилі педагогічного спілкування 

 Саме такою була тема завершального в цьому році засідання Школи початкуючого соціального педагога, яке відбулося в НВК №9. Керівник Школи Зоя Гапон запропонувала новий формат проведення засідання – соціально-психологічну кав’ярню.

Детальніше...

Шановні батьки!

З 29 травня протягом 14 днів на базі НВК №9 буде працювати табір денного перебування «Здоровчик» для дітей таких категорій:

діти-сироти,

діти, позбавлені батьківського піклування,

діти учасників бойових дій,

діти загиблих у районі проведення АТО,

діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи,

діти-інваліди,

діти, потерпілі від наслідків аварії на ЧАЕС,

діти з багатодітних та малозабезпечених сімей,

діти, які перебувають на диспансерному обліку,

талановиті та обдаровані діти,  відмінники навчання.

Запрошуємо учнів 1-5 класів, яким станом на 29.05.2018 року виповнилося повних 7 років.

Заяву можна написати у класовода (класного керівника) у квітні 2018 року.

 

                                                                     Крутова О.І.

Вітаємо!!!

Збірну команду юнаків НВК №9 та її керівника   Рущака Володимира Михайловича, учителя предмета "Захист Вітчизни"  з успішним виступом у міському спортивному  турнірі "Молодь пам'ятає Шухевича".

 

Творчий звіт Луцького НВК № 2018 рік

УВАГА! КОНКУРС!

До Міжнародного дня дитячої книги бібліотека Луцького навчально-виховного комплексу  9 запрошує взяти участь у творчих конкурсах:

-          учнів 1-2 класів на кращий малюнок «Обкладинка до улюбленої книги»;

-          учнів 3-5 класів на кращу дизайнерську роботу «Книга своїми руками»;

-          учнів 6-8 класів на кращу стіннівку «Селфі з книгою»

 

Роботи приносити у шкільну бібліотеку до 28 березня 2018 року.

Переможців чекають призи.

Твій помічник – шкільна бібліотека

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!

 Весняні канікулиу 2017-2018 навчальному році будуть  

з 02.04.2018 по 09.04.2018 року.

 

Адміністрація

    Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.
   16 лютого 2018 року  у НВК №9  відбувся конкурс краси  «Міс ліцею», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу старшокласницю. Цьогоріч конкурсна програма поповнилась нововведеннями. Перший вихід учасниць приголомшив асоціаціями із «Відомими жінками України» .
Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались переглянувши конкурс «Талант». Родзинкою вечора став конкурс «Шкільна форма», у якому претендентки мали змогу проявити креативність.
     В іншому амплуа постали учасниці під час українського танцю, але найбарвистішим моментом шоу стало дефіле конкурсанток у вечірніх сукнях.
Титул «Міс ліцею 2018» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула, учениця 11-Ф класу Булат Мар’яна, віце-міс стала Супрунюк Ганна 10-М клас та  Швайковська Анна  9-П клас. Титул міс глядацьких симпатій здобула Хомич Юлія 11-М клас.