Одночасно  більше  1000 дітей (6-10років) разом зі своїми  батьками та педагогами брали  участь у різноманітних майстер-класах: ,,гончарство",виготовлення  укр. оберегів, ляльо-мотанок, виробів із тіста, дротиків, паперу.
Учасники фестивалю розмальовували футболки  акриловими фарбами, проводили видовищні хімічні досліди, займалися робототехнікою, стали акторами лялькового театру, створювали пантоміми, майстрували світлодіодні наліпки на портфелі  за правилами  дорожнього  руху, працювали  перукарями та візажистами.
     Захід супроводжувався гала-концертом маленьких співаків та танцюристів, виступами казкових героїв.
     Одночасно  відбувалися показові спортивні змагання  із футболу,  баскетболу,  волейболу  та фрізбі між кращими командами дітей та батьків .
     Захід було приурочено до Дня матері.