В роботі конференції брала участь Вітюк В.В. – кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з наукової роботи ВІППО та керівник експерименту. Модераторами конференції були  Дубина О.Д.,  директор школи, Сагайдак В.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, Чаус  М.Л., заступник директора з навчально-виховної роботи,  Крутова О.І.,  заступник директора з виховної роботи. Робота проводилася у трьох секціях: І секція – вчителі початкової школи, словесності,  фізичної культури та захисту Вітчизни; ІІ секція – вчителі іноземних мов,  музичного та образотворчого мистецтва,  трудового навчання;  ІІІ секція – вчителі природничих наук, суспільних дисциплін,  математики. У секціях виступили 23 педагоги НВК. Учасники конференції концентрували увагу на важливості формування ключових компетентностей особистості та шляхах їх досягнення. Виступаючі підкреслювали, що саме створений інноваційний освітній простір закладу, дослідно-експериментальна діяльність, яка охоплює всі підсистеми функціонування школи та концептуальні напрями роботи,  забезпечують ефективну реалізацію мети  НВК № 9 - формування випускника як житєспроможної компетентної особистості, здатної до творчої реалізації і саморозвитку.

DSC 7284жовтня 31 2017

DSC 7357жовтня 31 2017